Litho van Hannes Postma uit 1972. Nummer: 189/190. Afmetingen blad: H48,5 xb63 cm. Afmetingen voorstelling: H35 x b50cm; Gesigneerd aan de rechterzijde met potlood en gedateerd en gesigneerd in de druk aan de linkerzijde. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.