Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 12.2 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Harm Kamerlingh Onnes (15 februari 1893-20 mei 1985) was een kunstenaar uit Leiden. Hij maakte tekeningen, aquarellen, gouaches, linoleumsneden, olieverfschilderijen en keramiek.
Hij heeft ook ontwerpen gemaakt voor postzegels en glas-in-loodramen. Hij is vooral bekend van de kleine, humoristische karakterschetsen van het dagelijks leven.
Harm Kamerlingh Onnes was een oudoom van mijn moeder. Hij stuurde de familie elk jaar een afdruk van een linoleumsnede als kerstkaart, waaronder deze uit 1963.
Op de achterkant staat:
Prettige Kerstdagen en veel goeds in 1964
wensen je
Tante Titia & O. Harm
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Monnickendam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Monnickendam, Nederland |
Starttijd | 14-6-2021 om 14:48 |
Eindtijd | 22-10-2021 om 12:30 |