Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 72 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 |
Karakteristieke 'Kopffüßler' (Hoofdvoeter) van Horst Antes, uitgegeven door Cercle Graphique Européen in 1970. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd en genummerd (193/200) en met blindstempel van Cercle Graphique Européen. Literatuur: Lutze 646. In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want er is een heel lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 72cm x 53cm (blad), 64cm x 46cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Blad heeft ingelijst gezeten want er is een heel lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 28-5-2021 om 13:05 |
Eindtijd | 12-12-2021 om 18:35 |