Jan Cremer - Artprint

Jan Cremer - Artprint kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer - Artprint kopen? Bied vanaf 150!Jan Cremer - Artprint kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Cremer (1940-2024)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Techniek Computerprint
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 92 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 169 / 200
Deze gesigneerde en genummerde  Artprint werd in 1988 tijdens het Internationale Filmfestival de IDFA als prijs uitgereikt.
Zie catalogus 'Cremer Grafiek 1956-1998'  Pagina 123
perfecte conditie
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80