Jan Cremer - Kleurenzeefdruk PROVENCE ZEER LUXE LIJST!!! - Verkocht

Jan Cremer - Kleurenzeefdruk PROVENCE ZEER LUXE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 399!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 75 cm (h x b)
Lijst84 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Prachtig ingelijst werk van Jan Cremer uit 1989.

Afmeting zeer luxe zilverkleurige houten lijst    103 x 84 cm in zeer goede staat.

Het werk is Handgesigneerd en genummerd 246/250.

Kleine oneffenheden aan de lijst worden niet vermeld.

Dit item is verkocht voor 458,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-08-2022 om 08:17
Eindtijd:24-08-2022 om 22:03
iqm
17 aug. / 16:26
€ 399