Jan Cremer - TEARS ON KENNEDY'S COFFIN // ZEEFDRUK VAN JAN CREMER - Verkocht

TEARS ON KENNEDY'S COFFIN // ZEEFDRUK VAN JAN CREMER kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

TEARS ON KENNEDY'S COFFIN // ZEEFDRUK VAN JAN CREMER kopen? Bied vanaf 50!TEARS ON KENNEDY'S COFFIN // ZEEFDRUK VAN JAN CREMER kopen? Bied vanaf 50!TEARS ON KENNEDY'S COFFIN // ZEEFDRUK VAN JAN CREMER kopen? Bied vanaf 50!TEARS ON KENNEDY'S COFFIN // ZEEFDRUK VAN JAN CREMER kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Cremer (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Deze  zeefdruk maakt deel uit van The New York-Amsterdam set uit 1963, waarvan de uitgave in l978 plaatsvond.

Het hier aangeboden werk maakt deel uit van een tweeluik. Deze zeefdruk is gedateerd en genummerd, de andere is gesigneerd (zie

foto uit de oeuvrecatalogus grafiek/prints van Jan Cremer.

De zeefdruk is in uitstekende staat en opgenomen in passepartout. Het beeldvlak is 65 x 43 cm.

Verzending is mogelijk. Kosten 10 euro.