Jan Cremer - Tulipe du Nord

Jan Cremer - Tulipe du Nord kopen? Bied vanaf 125!
Jan Cremer - Tulipe du Nord kopen? Bied vanaf 125!Jan Cremer - Tulipe du Nord kopen? Bied vanaf 125!Jan Cremer - Tulipe du Nord kopen? Bied vanaf 125!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
Lijst39 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60. Het gaat om nummer 23
Tulipe du Nord is in het werk verwerkt.

Jan Cremer (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  rhijnmh

Lid sinds 2019
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
27 cm
39 cm
14 cm
15 cm
Starttijd:31-07-2022 om 15:29
Eindtijd:14-08-2022 om 21:02
Openingsbod € 125
ObjectlocatieDeventer, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie