Jan Schoonhoven - Vorm, zeefdruk - Verkocht

Jan Schoonhoven - Vorm, zeefdruk kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Schoonhoven - Vorm, zeefdruk kopen? Bied vanaf 350!Jan Schoonhoven - Vorm, zeefdruk kopen? Bied vanaf 350!Jan Schoonhoven - Vorm, zeefdruk kopen? Bied vanaf 350!Jan Schoonhoven - Vorm, zeefdruk kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2878 verkochte items
Alle items van deze verkoper (244)
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
Jaartal1987
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageZ

Mooie, strakke compositie uit de portfolio Vorm van Jan Schoonhoven.  Zeefdruk op Cambridge White papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en geletterd (T/Z).  Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert.  In mint conditie.

Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)

Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.

Dit item is verkocht voor 402,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-12-2020 om 12:11
Eindtijd:11-01-2021 om 19:16
MAILATSISKAMULDERPUNTNL
11 jan. / 19:04
€ 350