Jan Sierhuis - ABSTRACTIE / KLEURETS / 81x61cm / KADER / SIG / 1990 - Verkocht

Jan Sierhuis - ABSTRACTIE / KLEURETS / 81x61cm / KADER / SIG / 1990 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Jan Sierhuis - ABSTRACTIE / KLEURETS / 81x61cm / KADER / SIG / 1990 kopen? Bied vanaf 125!Jan Sierhuis - ABSTRACTIE / KLEURETS / 81x61cm / KADER / SIG / 1990 kopen? Bied vanaf 125!Jan Sierhuis - ABSTRACTIE / KLEURETS / 81x61cm / KADER / SIG / 1990 kopen? Bied vanaf 125!Jan Sierhuis - ABSTRACTIE / KLEURETS / 81x61cm / KADER / SIG / 1990 kopen? Bied vanaf 125!Jan Sierhuis - ABSTRACTIE / KLEURETS / 81x61cm / KADER / SIG / 1990 kopen? Bied vanaf 125!Jan Sierhuis - ABSTRACTIE / KLEURETS / 81x61cm / KADER / SIG / 1990 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

374 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
  • Jan Sierhuis (1928)
Jaartal1990
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen79 cm x 58 cm (h x b)
Lijst81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/25

Jan Sierhuis (°1928).
Abstractie.
Kleurets op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 9/25.
1990.
Verso etiket Kunstuitleen Novia Arte + prijsetiket 479 euro.
Proper blad.
Blad: 79x58cm.
Kader: 81x61cm.
Reflecties op de foto's door het glas.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:17-04-2019 om 15:09
Eindtijd:01-05-2019 om 20:40
TjiennieBennie
01 mei / 20:16
€ 125