Jan Sierhuis - Boomdier - Verkocht

Jan Sierhuis - Boomdier kopen? Bied vanaf 45!
Jan Sierhuis - Boomdier kopen? Bied vanaf 45!Jan Sierhuis - Boomdier kopen? Bied vanaf 45!Jan Sierhuis - Boomdier kopen? Bied vanaf 45!Jan Sierhuis - Boomdier kopen? Bied vanaf 45!Jan Sierhuis - Boomdier kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen72 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

 Veelkleurige litho door de Amsterdamse kunstenaar Jan Sierhuis

 Sierhuis ( Amsterdam 1928 ) speelt een belangrijke rol in de ontwikkeling van de naoorlogse moderne kunst in Nederland.  Zo raakt hij betrokken de Groep  " Experimentelen "  en bij Cobra, maar is hij te " te jong "om van laatstgenoemde lid te kunnen worden...

 In het begin van zijn carriere schildert hij nog naar de natuur, maar gaandeweg  de late veertig , begin jaren vijftig veranderd dat van het abstracte naar het expressionisme en nog later naar het figuratieve.

Signatuur : Jan Sierhuis, 85 en 14/100

De litho verkeert in goede conditie en wordt plat - dus niet opgerold - verzonden.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:08-12-2019 om 09:34
Eindtijd:30-12-2020 om 22:08
JvB-AMD
30 dec. / 21:38
€ 45