Jan Sierhuis - ets: 1993 (Gelderse grafiekmap) - Verkocht

Jan Sierhuis - ets: 1993 (Gelderse grafiekmap) kopen? Bied vanaf 69!

Verkoopprijs: € 79,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sierhuis - ets: 1993 (Gelderse grafiekmap) kopen? Bied vanaf 69!Jan Sierhuis - ets: 1993 (Gelderse grafiekmap) kopen? Bied vanaf 69!Jan Sierhuis - ets: 1993 (Gelderse grafiekmap) kopen? Bied vanaf 69!Jan Sierhuis - ets: 1993 (Gelderse grafiekmap) kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (171)

5342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (308)
  • Jan Sierhuis (1928)
Jaartal1993
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage84/100
Ets van Jan Sierhuis. De ets is afkomstig uit de Gelderse grafiekmap. Nummer: 84/100. Afmetingen blad: H50.5 x b65.5cm. Afmetingen voorstelling: H37,5 x b47,5 cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het van het aangeboden werk wordt volledig  gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Het beeld is in zeer goede staat. Op het witte blad zit aan de onderzijde een klein vouwtje. Bij inlijsting valt deze volledig onder de passe-partout.

Dit item is verkocht voor 79,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2020 om 21:38
Eindtijd:11-12-2020 om 20:56
Zuidwaard
10 dec. / 07:53
€ 69