Jan Sierhuis - Het hoofd van de maker - 1992 - Uitgave de Bleeker - gesigneerd - Verkocht

Jan Sierhuis - Het hoofd van de maker - 1992 - Uitgave de Bleeker - gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis - Het hoofd van de maker - 1992 - Uitgave de Bleeker - gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Jan Sierhuis - Het hoofd van de maker - 1992 - Uitgave de Bleeker - gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Jan Sierhuis - Het hoofd van de maker - 1992 - Uitgave de Bleeker - gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Jan Sierhuis - Het hoofd van de maker - 1992 - Uitgave de Bleeker - gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Jan Sierhuis - Het hoofd van de maker - 1992 - Uitgave de Bleeker - gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Jan Sierhuis - Het hoofd van de maker - 1992 - Uitgave de Bleeker - gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Jan Sierhuis - Het hoofd van de maker - 1992 - Uitgave de Bleeker - gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Jan Sierhuis - Het hoofd van de maker - 1992 - Uitgave de Bleeker - gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1992
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150
Map met 4 houtsnedes van Jan Sierhuis en 4 gedichten van  Bert Schierbeek. De uitgave is door Galerie de Bleeker (Willem Snitker) uitgegeven in een editie van 150. Het colofon blad is gesigneerd door Sierhuis en Schierbeek. Er is geen nummering. Gedrukt op Fabriano papier.
Het geheel verkeerd in zeer goede conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Muiden, Nederland
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00