Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Offset |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 79 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50/100 |
Indrukwekkend werk van Jan Sierhuis , vervaardigd te Parijs in 1977 op Velin d'arches 250 gram papier. Het werk is handgesigneerd en gedateerd . Dit is nummer 50 van 100. Het werk is professioneel ingelijst door Artifac (Den Haag) met zuurvrij passe partout en museumglas. Het werk kan zo aan de muur.
Afhalen kan in Haarlem of verzenden via de koerier van kunstveiling.nl (verzendkosten zijn voor de koper).
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
puntgaaf en nooit eerder ingelijst geweest | |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 24-7-2021 om 17:08 |
Eindtijd | 7-8-2021 om 19:52 |