| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1962 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 19 x 21 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 50.5 x 45.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een ingelijste ets uit 1962 van de Nederlandse kunstenaar Jan Sierhuis (1928) getiteld: “Familie aan het strand”.
-Gesigneerd en gedateerd. Een eigen druk van de kunstenaar. Oplage onbekend.
-Ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 50,5 x 45,5 cm. Beeld, 19 x 21 cm.
-Herkomst: Uit een kunstverzameling.
-Conditie: De ets is in zeer goede staat. De glasplaat heeft een ‘chipje’ in de rechterbenedenhoek.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar:
Jan Sierhuis (Amsterdam, 1928), aquarellist, beeldhouwer, docent aan academie, etser, graficus, lithograaf, pentekenaar, schilder, tekenaar en vervaardiger van gouaches.
Opleiding: Rijksakademie van Beeldende Kunsten (Amsterdam), Koninklijke Academie voor Schone Kunsten (Antwerpen) en Akademie van Beeldende Kunsten (Den Haag).
Hij stond samen met Appel, Corneille en Lucebert in het centrum van de naoorlogse ontwikkelingen in de kunst. Hij was in 1947 betrokken bij de Experimentelen en in 1948 bij de CoBrA-groep. Hij was echter te jong om lid van de CoBrA-groep te worden.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan ZONDER glasplaat aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro (wordt verzonden zonder glasplaat).
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro (wordt verzonden zonder glasplaat).
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| De ets is in zeer goede staat. De glasplaat heeft een ‘chipje’ in de rechterbenedenhoek. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur. | |||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||