Jan Sierhuis - jan sierhuis, grote kleurenets, 1996 - Verkocht

jan sierhuis, grote kleurenets, 1996 kopen? Bied vanaf 160!
Grafiek (handgesigneerd)

jan sierhuis, grote kleurenets, 1996 kopen? Bied vanaf 160!jan sierhuis, grote kleurenets, 1996 kopen? Bied vanaf 160!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar: Jan Sierhuis

Titel: composition with figures

Techniek: gekleurde ets.

Nummer: 3/50

Jaar: 1996

Gesigneerd: handgesigneerd

Afmetingen: 70 x 83 cm. Professioneel ingelijst

De ets is afkomstig uit een voormalige ING collectie.

Verzend- en verpakkingskosten: 15 euro. De gouache is ook af te halen in Naaldwijk.

Kijk ook eens naar mijn andere kunstadvertenties!!!