Jan Sierhuis - Jan Sierhuis: Houtsnede, Personen bij bloemstuk - Verkocht

Jan Sierhuis: Houtsnede, Personen bij bloemstuk kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis: Houtsnede, Personen bij bloemstuk kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis: Houtsnede, Personen bij bloemstuk kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie, vroege houtsnede door Jan Sierhuis.

Houtsnede onder passepartout.

Beeldmaat 39x38 cm.

Bladmaat 45x44 cm.

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Sierhuis' en '51'

Genummerd in potlood l.o. '3/100'

Tevens gesigneerd in de plaat r.o. 'Sierhuis'

Volledige garantie.

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend).