Jan Sierhuis - Litho, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Jan Sierhuis - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen48.5 cm x 64 cm (h x b)
Lijst66 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage47/100

Wat stofjes achter het glas.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:18-12-2019 om 13:15
Eindtijd:30-12-2020 om 21:31
Biedingen (6)
Ootje
30 dec. / 21:25
€ 20
duif
30 dec. / 20:43
€ 15
santa1962
27 dec. / 17:15
€ 10
bavaff
27 dec. / 17:15
€ 5
santa1962
27 dec. / 12:11
€ 3
bavaff
20 dec. / 23:08
€ 1