Jan Sierhuis - Onbekend - Verkocht

Jan Sierhuis - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sierhuis - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Pijls

Lid sinds 2020
3 verkochte items
  • Jan Sierhuis (1928)
Jaartal1985
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 49 cm (h x b)
Lijst81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/100
Titel is onbekend.
21/100

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2020 om 13:48
Eindtijd:24-11-2020 om 21:56
Jovabo2
24 nov. / 21:51
€ 50