Jan Toorop - Alleen de Christus kan ons redden.

Jan Toorop - Alleen de Christus kan ons redden. kopen? Bied vanaf 20!
Jan Toorop - Alleen de Christus kan ons redden. kopen? Bied vanaf 20!Jan Toorop - Alleen de Christus kan ons redden. kopen? Bied vanaf 20!Jan Toorop - Alleen de Christus kan ons redden. kopen? Bied vanaf 20!
  • Jan Toorop (1858-1928)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1923
Techniek Litho
Onderwerp Religieus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 13.5 x 21.3 cm (h x b)
Incl. lijst 24 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Mooie litho van Jan Toorop (1858-1928) getiteld : ' Alleen de Christus kan ons redden.'
De litho is in goede staat en ingelijst achter glas. De lijst heeft een paar kleine beschadigingen
Een paar kleine beschadigingen aan de randen van de lijst.
Binnen Nederland € 5,95
Naar België € 10,75
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25