Jan Toorop - Madonna met Kind - Verkocht

Jan Toorop - Madonna met Kind kopen? Bied vanaf 1!
Jan Toorop - Madonna met Kind kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - Madonna met Kind kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - Madonna met Kind kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Toorop (1858-1928)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1922
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 17 cm (h x b)
Lijst38 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Mooie afbeelding Madonna met Kind.
Druk gesigneerd  en gedateerd.

Prima conditie

Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-10-2022 om 21:42
Eindtijd:21-10-2022 om 22:11
Biedingen (12)
eduardus2
21 okt. / 19:40
€ 45
Boetzelaerlaan-166
21 okt. / 19:20
€ 40
eduardus2
21 okt. / 13:23
€ 35
Boetzelaerlaan-166
21 okt. / 12:44
€ 30
eduardus2
21 okt. / 12:16
€ 25
Terpart
21 okt. / 12:14
€ 20
eduardus2
21 okt. / 12:14
€ 20
Terpart
21 okt. / 12:14
€ 15
eduardus2
21 okt. / 12:14
€ 10
Terpart
15 okt. / 11:40
€ 5
mh23
15 okt. / 11:40
€ 3
Terpart
10 okt. / 13:52
€ 1