Jan Toorop - Mijnwerker. - Verkocht

Jan Toorop - Mijnwerker. kopen? Bied vanaf 59!
Prenten & Uitgaves

Jan Toorop - Mijnwerker. kopen? Bied vanaf 59!Jan Toorop - Mijnwerker. kopen? Bied vanaf 59!Jan Toorop - Mijnwerker. kopen? Bied vanaf 59!Jan Toorop - Mijnwerker. kopen? Bied vanaf 59!Jan Toorop - Mijnwerker. kopen? Bied vanaf 59!Jan Toorop - Mijnwerker. kopen? Bied vanaf 59!Jan Toorop - Mijnwerker. kopen? Bied vanaf 59!Jan Toorop - Mijnwerker. kopen? Bied vanaf 59!Jan Toorop - Mijnwerker. kopen? Bied vanaf 59!Jan Toorop - Mijnwerker. kopen? Bied vanaf 59!Jan Toorop - Mijnwerker. kopen? Bied vanaf 59!
  • Jan Toorop (1858-1928)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst36 x 37 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Bekend werk.
Algemeen goede staat gezien ouderdom.
Drukgesigneerd.
In originele lijst.
Zie foto's.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd23-11-2023 om 10:28
Eindtijd9-12-2023 om 18:17
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken