Jan Toorop - Zielegang - Verkocht

Jan Toorop - Zielegang kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 189,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Toorop - Zielegang kopen? Bied vanaf 75!Jan Toorop - Zielegang kopen? Bied vanaf 75!Jan Toorop - Zielegang kopen? Bied vanaf 75!Jan Toorop - Zielegang kopen? Bied vanaf 75!Jan Toorop - Zielegang kopen? Bied vanaf 75!Jan Toorop - Zielegang kopen? Bied vanaf 75!Jan Toorop - Zielegang kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  DutchHeritageArts

6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Jan Toorop (1858-1928)
TechniekGravure
IngelijstIngelijst
Afmetingen8.5 cm x 10.5 cm (h x b)
Lijst17 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Toorop, originele prent/ lithografie, handgesigneerd met potlood en oorspronlelijke omlijsting van kunsthandel W. Kroonder. Jaar van uitgave vermoedelijk 1920.

In originele lijst.mm

Dit item is verkocht voor 189,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-04-2020 om 14:00
Eindtijd:03-05-2020 om 19:21
Biedingen (11)
hopjans
03 mei / 13:16
€ 165
ANugteren
01 mei / 18:43
€ 155
Adriaen
01 mei / 18:43
€ 150
Adriaen
01 mei / 18:43
€ 145
ANugteren
01 mei / 18:43
€ 135
Adriaen
01 mei / 18:43
€ 125
ANugteren
01 mei / 18:43
€ 115
Adriaen
01 mei / 18:42
€ 105
ANugteren
01 mei / 18:42
€ 95
Adriaen
01 mei / 09:34
€ 85
Margret
01 mei / 08:30
€ 75