Albert Saverys - Schaatsers op de Leie
Emil Orlik - Een handel (Galicië). Ets en vernis mou, rond 1921
Piet de Schepper - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Corneille - Litho, Heure tardive - Ingelijst
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 30 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
De prent zelf is in goede staat maar het zit in een oud en aan de achterzijde gehavend passepartout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.