Jan Wiegers - Alpenlandschap, aquarel (ingelijst) - Verkocht

Jan Wiegers - Alpenlandschap, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
Tekening / Aquarel

Jan Wiegers - Alpenlandschap, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Jan Wiegers - Alpenlandschap, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Jan Wiegers - Alpenlandschap, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Jan Wiegers - Alpenlandschap, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
  • Jan Wiegers (1893-1959)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1955
Techniek Aquarel
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 32 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst 62 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooi, karakteristiek alpenlandschap van Jan Wiegers.  Aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd (‘55) linksonder.  Ingelijst, achter glas en met passe-partout.  Alles in goede conditie.

Afmetingen: 76cm x 62cm (incl. lijst), 43cm x 32cm (binnen passe-partout)

Heel lichte verkleuring, origineel passe-partout