| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Jan Wiegers uit 1947. Met potlood gesigneerd rechtsonder, en gedateerd (’47) en nogmaals gesigneerd in de steen linksonder. In redelijk goede conditie, het blad is wat verkleurd en boven in de marge zitten wat vlekjes. Goed ingelijst met passe-partout is dit geen probleem.
Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 46cm x 34cm (beeld)
| Transport | |
| Garantie | |