Jan Wiegers - Naakt

Jan Wiegers - Naakt kopen? Bied vanaf 65!
Jan Wiegers - Naakt kopen? Bied vanaf 65!Jan Wiegers - Naakt kopen? Bied vanaf 65!Jan Wiegers - Naakt kopen? Bied vanaf 65!
  • Jan Wiegers (1893-1959)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Modern
Onderwerp Naakt
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 14 x 19 cm (h x b)
Passe-partout 19 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Een fraai werk van de Ploeg kunstenaar Jan Wiegers
Geen beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leeuwarden, Nederland
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25