Jan Wiegers - Zwart wit ets - Verkocht

Jan Wiegers - Zwart wit ets kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Wiegers - Zwart wit ets kopen? Bied vanaf 85!Jan Wiegers - Zwart wit ets kopen? Bied vanaf 85!Jan Wiegers - Zwart wit ets kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (378)
  • Jan Wiegers (1893-1959)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zwart witte ets van Jan Wiegers. Nummer: 81/120. Afmetingen blad: H50 x b39 cm. Afmetingen voorstelling: H25.5  x b21.5  cm. Het werk is rechtsonder met de bekende blauwe stempel gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-12-2020 om 10:30
Eindtijd:31-12-2020 om 19:56
Biedingen (3)
Jacqueslaureys
25 dec. / 02:22
€ 125
muck06
25 dec. / 02:22
€ 115
muck06
23 dec. / 15:54
€ 85