Jef Diederen - kleurenlitho - zonder titel - 1993 - Verkocht

Jef Diederen - kleurenlitho - zonder titel - 1993 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jef Diederen - kleurenlitho - zonder titel - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Jef Diederen - kleurenlitho - zonder titel - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Jef Diederen - kleurenlitho - zonder titel - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Jef Diederen - kleurenlitho - zonder titel - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Jef Diederen - kleurenlitho - zonder titel - 1993 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

667 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Jef Diederen (1920-2009)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie grote litho van de hand van Jef Diederen. Mooie compositie.

Uit de Hors commerce editie, die met Romeinse cijfers is genummerd. Dit betreft nummer VIII van XII.

Verkeert in zeer goede conditie

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2020 om 11:05
Eindtijd:18-12-2020 om 15:18
roelwillems
18 dec. / 12:28
€ 60