Jef Diederen - Zonder titel - Verkocht

Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ruud-dj
FA. (6)

Lid sinds 2019
106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Jef Diederen (1920-2009)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Fraaie en zeer grote lithografie van Jef Diederen. Handgesigneerd en genummerd met potlood. Betreft nr. 66 van 100.

Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.

Kreukje midden boven.

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 17:54
Eindtijd:14-12-2020 om 19:56
Biedingen (9)
jacobvdv
14 dec. / 18:44
€ 30
toveko1
13 dec. / 14:26
€ 25
buva
13 dec. / 14:26
€ 25
toveko1
13 dec. / 09:30
€ 20
Michalis
11 dec. / 13:52
€ 15
buva
11 dec. / 13:52
€ 15
Michalis
11 dec. / 13:52
€ 5
buva
11 dec. / 13:52
€ 3
Michalis
06 dec. / 19:29
€ 1