Karel Appel - catalogus Karel Appel hardcover - Verkocht

Karel Appel - catalogus Karel Appel hardcover kopen? Bied vanaf 280!
Prenten & Uitgaves

Karel Appel - catalogus Karel Appel hardcover kopen? Bied vanaf 280!Karel Appel - catalogus Karel Appel hardcover kopen? Bied vanaf 280!Karel Appel - catalogus Karel Appel hardcover kopen? Bied vanaf 280!Karel Appel - catalogus Karel Appel hardcover kopen? Bied vanaf 280!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1962
Techniek Varia
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Afmetingen 37.7 x 25.6 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Uitgegeven bij Galerie der Spiegel koln, 1962 Tentoonstelling
Lithografie catalogus Karel Appel hardcover, 39 x 27 cm., 48 pp. met foto's van Ed van der Elsken.
Geh durch den Spiegel Folge 29. met 4 LITHOGRAPHS in kleur, 25,6 x 37,7 cm. (1 x) + 61,8 x 94,8 cm. +(1x) 60 x 90 cm. in een beperkte oplage van 350 .

De werken worden aangetekend verstuurd in 2 pakketten a. €8,60

In uitmuntende staat en Lito's zijn niet gevouwen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oisterwijk, Nederland
Binnen Nederland € 8,60