| Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
| Jaartal | 1962 |
| Techniek | Varia |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Abstract |
| Afmetingen | 37.7 x 25.6 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
Uitgegeven bij Galerie
der Spiegel koln, 1962 Tentoonstelling
Lithografie catalogus Karel Appel hardcover, 39 x 27 cm., 48 pp. met foto's van
Ed van der Elsken.
Geh durch den Spiegel Folge 29. met 4 LITHOGRAPHS in kleur, 25,6 x 37,7 cm. (1 x) + 61,8 x 94,8 cm. +(1x) 60 x 90 cm. in een beperkte oplage van 350 .
De werken worden aangetekend verstuurd in 2 pakketten a. €8,60
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| In uitmuntende staat en Lito's zijn niet gevouwen. | |||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oisterwijk, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||