Karel Appel - Exposition Acrelic sur papier Gimpel & Hanover Galerie

Karel Appel - Exposition Acrelic sur papier Gimpel & Hanover Galerie kopen? Bied vanaf 95!
Karel Appel - Exposition Acrelic sur papier Gimpel & Hanover Galerie kopen? Bied vanaf 95!Karel Appel - Exposition Acrelic sur papier Gimpel & Hanover Galerie kopen? Bied vanaf 95!Karel Appel - Exposition Acrelic sur papier Gimpel & Hanover Galerie kopen? Bied vanaf 95!Karel Appel - Exposition Acrelic sur papier Gimpel & Hanover Galerie kopen? Bied vanaf 95!Karel Appel - Exposition Acrelic sur papier Gimpel & Hanover Galerie kopen? Bied vanaf 95!Karel Appel - Exposition Acrelic sur papier Gimpel & Hanover Galerie kopen? Bied vanaf 95!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1969
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
Exposition Acrelic sur papier Karel Appel Gimpel & Hanover Galerie Zürich 25 juin - fin aout 1969. Leporello van 6 bladen met daarop twee zeefdrukken. In originele neonroze omslag met gezeefdrukte foto.
Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 9,95
Naar Duitsland € 9,95
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 29,95