Appel, C.K. (1921-2006). Geh durch den Spiegel. Folge 29. Keulen, Galerie Der Spiegel, 1962,
Gelithografeerde kartonnen band uitgevoerd in kleurenlithografie ontworpen door Appel gesigneerd in de druk 39 x 27 cm 48 paginas met afbeeldingen van Ed van der Elsken.
Met 2 los ingestoken kleurenlitho's van 26 x 38 cm en twee ongevouwen grote kleurenlitho's van 90 x 60cm
De totale editie bestaat uit 350 exemplaren.
Description
Appel, C.K. (1921-2006). Geh durch den Spiegel. Folge 29. Cologne, Gallery Der Spiegel, 1962,
Lithographed cardboard binding in color lithography designed by Appel, signed in the print 39 x 27 cm 48 pages with images by Ed van der Elsken. Contains 2 separately inserted color lithographs measuring 26 x 38 cm and two unfolded large colour lithographs of 90 x 60 cm
The total edition consists of 350 copies.