Karel Appel - Geh durch den Spiegel - Verkocht

Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!
Prenten & Uitgaves

Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!Karel Appel - Geh durch den Spiegel kopen? Bied vanaf 395!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1962
Techniek Varia
Afmetingen 95 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Appel, C.K. (1921-2006). Geh durch den Spiegel. Folge 29. Keulen, Galerie Der Spiegel, 1962,
Gelithografeerde kartonnen band uitgevoerd in kleurenlithografie ontworpen door Appel gesigneerd in de druk  39 x 27 cm 48 paginas met afbeeldingen van Ed van der Elsken.
Met 2 los ingestoken kleurenlitho's van 26 x 38 cm en twee ongevouwen grote   kleurenlitho's van 90 x 60cm

De totale editie bestaat uit 350 exemplaren.

Description

Appel, C.K. (1921-2006). Geh durch den Spiegel. Folge 29. Cologne, Gallery Der Spiegel, 1962,
Lithographed cardboard binding in color lithography designed by Appel, signed in the print 39 x 27 cm 48 pages with images by Ed van der Elsken. Contains 2 separately inserted color lithographs measuring 26 x 38 cm and two unfolded large colour lithographs of 90 x 60 cm

The total edition consists of 350 copies.

Boek in goede staat inhoud in zeer goede staat kleine litho's in zeer goede staat grote litho's in goede staat één met een klein vlekje buiten de afbeelding zie laatse foto