Kleuren litho op linnen van Karel Appel. Het werk is links onderaan gesigneerd in de druk door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Vierkant oppervlak met kleurrijk ontwerp van een rand met onregelmatige blokken, binnen onregelmatige ronde oppervlakken. Met de groeten van de seizoenen. Ontwerp gemaakt door Karel Appel (ecôle de Paris) een prominent lid van de Cobra-groep. Exclusief gemaakt voor N.V. Stoomweverij Nijverheid.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 9220, België
koeriersdienst