| Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
| Jaartal | 1963 |
| Techniek | Varia |
| Afmetingen | 27.5 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Dit werk is waarschijnlijk tentoongesteld in een expositie in 1970 genaamd 'Appel's oogappels'
Prachtig, stijlvol ingelijst in zwarte aluminium lijst en passepartout. Ingelijst door professionele inlijsterij.
Musique barbare - vinylplaat met fotoalbum en kleurenlitho - 1963
Experimentele muziek van Karel Appel op zijn enige lp!
Indrukwekkende, historische opname (1963) van goed 27 minuten "barbaarse muziek", waarmee Karel Appel zijn faam als rebel, of beter allicht: als Nederlandse rebel, alle eer aan doet. Want zoals Jan Vrijman het naar aanleiding van deze opname noemde: "The remarkable success of the still-young Karel Appel is not to be explained only by his paintings, but above all by his dutch character and his strong creative personality. Dutch is the hard, messaging rebelliousness with which he revolted against the hard, messaging mentality of his compatriots and their (his) culture."
LP:
1. Paysage élèctronique
2. Poème barbare
3. Le cavalier blanc
Hoes en fotoboek in een redelijk goede staat. Lp is onberispelijk.
De foto's, die Ed van der Elsken maakte van Appel zijn schitterend.
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 10 kg.
| Garantie | |||