Karel Appel - Musique barbare: Litho (ingelijst)-boek-lp - Verkocht

Karel Appel - Musique barbare: Litho (ingelijst)-boek-lp kopen? Bied vanaf 500!
Prenten & Uitgaves

Karel Appel - Musique barbare: Litho (ingelijst)-boek-lp kopen? Bied vanaf 500!Karel Appel - Musique barbare: Litho (ingelijst)-boek-lp kopen? Bied vanaf 500!Karel Appel - Musique barbare: Litho (ingelijst)-boek-lp kopen? Bied vanaf 500!Karel Appel - Musique barbare: Litho (ingelijst)-boek-lp kopen? Bied vanaf 500!Karel Appel - Musique barbare: Litho (ingelijst)-boek-lp kopen? Bied vanaf 500!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1963
Techniek Varia
Afmetingen 27.5 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Musique barbare
Specificaties:
  • Kunstenaar:Karel Appel
  • Afmeting:27,5 x 34
  • Maat lijst:43 x 50
  • Handgesigneerd:Ja, in druk
  • Lijst:Professioneel, zwarte lijst met zwarte passepartout
  • Datum:1963
  • Techniek:Litho in kleur/lp
  • Een heel vroeg werk van Karel Appel uit 1963! Een ware kleurenexplosie!
  • Dit werk is waarschijnlijk tentoongesteld in een expositie in 1970 genaamd 'Appel's oogappels'

    Prachtig, stijlvol ingelijst in zwarte aluminium lijst en passepartout. Ingelijst door professionele inlijsterij.

    • Het komt zelden voor dat de drie 'onderdelen' (litho-boek-lp) samen worden aangeboden en dan ook nog in goede conditie.
    • Musique barbare - vinylplaat met fotoalbum en kleurenlitho - 1963

      Experimentele muziek van Karel Appel op zijn enige lp!
      Indrukwekkende, historische opname (1963) van goed 27 minuten "barbaarse muziek", waarmee Karel Appel zijn faam als rebel, of beter allicht: als Nederlandse rebel, alle eer aan doet. Want zoals Jan Vrijman het naar aanleiding van deze opname noemde: "The remarkable success of the still-young Karel Appel is not to be explained only by his paintings, but above all by his dutch character and his strong creative personality. Dutch is the hard, messaging rebelliousness with which he revolted against the hard, messaging mentality of his compatriots and their (his) culture."
      LP:
      1. Paysage élèctronique
      2. Poème barbare
      3. Le cavalier blanc
      Hoes en fotoboek in een redelijk goede staat. Lp is onberispelijk.
      De foto's, die Ed van der Elsken maakte van Appel zijn schitterend.

    • GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,99