Karel Appel - Musique Barbare - Verkocht

Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!
Multimedia

Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!Karel Appel - Musique Barbare kopen? Bied vanaf 120!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Multimedia
Jaartal 1963
Techniek Geluidskunst
Afmetingen 32 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
LP van karel Appel uit 1963.
Hoes bevat 14 pagina's met prachtige foto's en een op dun bruin karton geprinte afbeelding van  van een hoofd die zo ingelijst kan worden. De LP bevat niet de bijbehorende litho.
Hoes heeft een kleine beschadeging op de rug, , de plaat zelf is volledig krasvrij.

Kleine beschadeging op de linnen rug van de hoes. Puntjes van de hoes zeer kleine beschadegingen. De plaat, het vinyl is in zeer goede staat, geen enkel krasje.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen/groet, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25