Karel Appel - (naar) I have eyes like you - Verkocht

Karel Appel - (naar) I have eyes like you kopen? Bied vanaf 990!
Beeld / Object

Karel Appel - (naar) I have eyes like you kopen? Bied vanaf 990!Karel Appel - (naar) I have eyes like you kopen? Bied vanaf 990!Karel Appel - (naar) I have eyes like you kopen? Bied vanaf 990!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2006
Techniek Keramiek
Afmetingen 30 x 22 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
I have eyes like you
Specificaties:
Kunstenaar: naar ontwerp van Karel Appel
  • Afmeting:30 x 22 x 9
  • Datum:2006
  • Techniek:Resin, genummerd 14/499
  • Prachtige sculptuur, maakt deel uit van een éénmalige gelimiteerde oplage  van Reflex gallery te Amsterdam en betreft een driedimensionaal object uit 2006, naar een tweedimensionaal werk van Karel Appel getiteld "I have eyes like you" uit 1978.
  • De signatuur is niet door Karel Appel geplaatst, maar is onderdeel van het werk.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,99