Fraaie litho van Karel Appel Thought,s Boomerang. Signatuur c.k.appel 2000 meegedrukt' Links onder potlood genummerd oplage: 265/1000.
Het werk is mooi ingelijst in een passe partout met lijst. omvang lijst is: 65/85. Dit werk kan verzonden worden,verzenden gebeurt altijd aangetekend. Afhalen in Eindhoven kan ook. Of men kan gebruik maken van persoonlijke bezorging. Vanaf eindhoven in een straal van 250 kilometer max.0,35 /per km.
Nieuwstaat
nvt
Tot 2 kg.
€ 8,95
Naar België
€ 17,50
€ 17,50