Karel Appel - Thought's boomerang - Verkocht

Karel Appel - Thought's boomerang kopen? Bied vanaf 125!
Prenten & Uitgaves

Karel Appel - Thought's boomerang kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel - Thought's boomerang kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel - Thought's boomerang kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel - Thought's boomerang kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel - Thought's boomerang kopen? Bied vanaf 125!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2000
Techniek Varia
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Afmetingen 64 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Fraaie litho van Karel Appel Thought,s Boomerang.
Signatuur c.k.appel 2000 meegedrukt'
Links onder potlood genummerd oplage: 265/1000.

Het werk is mooi ingelijst in een passe partout met lijst.
omvang lijst is: 65/85.
Dit werk kan verzonden worden,verzenden gebeurt altijd aangetekend.
Afhalen in Eindhoven kan ook.
Of men kan gebruik maken van persoonlijke bezorging.
Vanaf eindhoven in een straal van 250 kilometer max.0,35 /per km.
nvt
Binnen Nederland € 8,95
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50