Karel Appel - Vrouw en Stuisvogel - Verkocht

Karel Appel - Vrouw en Stuisvogel kopen? Bied vanaf 195!
Prenten & Uitgaves

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Techniek Varia
Afmetingen 65 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Karel Appel, Vrouw en struisvogel
Specificaties:
  • Kunstenaar:Karel Appel
  • Afmeting:64 x 49
  • Maat lijst:74 x 65
  • Handgesigneerd:Nee, werk is in druk gesigneerd
  • Lijst:Mooie aluminium lijst met passepartout
  • Techniek:Litho op dik papier
  • Prachtige litho van Karel Appel naar het schilderij 'Vrouw en struisvogel' uit 1957
  • Deze litho wordt zelden aangeboden!!

    GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00