Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (228)
  • Kees Andrea (1914-2006)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Karakteristieke litho van Kees Andrea uit de serie Schildersprenten (1947).  In de steen gesigneerd rechtsonder.   In zeer goede conditie.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 40cm x 28cm (beeld)

Sluit over 1d 14u 7m 10s
Huidig bod€ 50
Volgend minimum bod: € 60
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingGratis
Starttijd:06-08-2022 om 15:18
Eindtijd:19-08-2022 om 20:48
FMeulemans
15 aug. / 17:56
€ 50