| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op doek, 130 x 120 cm in houten lijst.
Abstracte compositie in bruin, zwart en beige, titel "De beweging in de ruimte veroverend" gesigneerd linksonder en gedateerd 1961.
Koopprijs exclusief verzending en verzekering van de verzending. Kan opgehaald worden in Den Haag.
Geen garantieregeling van 3 weken op de authenticiteit en conditie na de verzending; kan wel voor de verzendig bezichtigd worden.
| Transport | |
| Garantie | |