Lucebert - Derde gezicht, aquatint ets - Verkocht

Lucebert - Derde gezicht, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 162,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Lucebert - Derde gezicht, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!Lucebert - Derde gezicht, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!Lucebert - Derde gezicht, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!Lucebert - Derde gezicht, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (158)

2869 verkochte items
Alle items van deze verkoper (224)
  • Lucebert (1924-1994)
Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Karakteristiek en bekend werk van Lucebert uit de Prent 190 reeks.  Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (102/190), gedateerd in de plaat (“75.3.3”, in spiegelbeeld).  In uitstekende conditie.  Literatuur: Lucebert in het Stedelijk, 699-G.

Afmetingen: 60cm x 50cm (blad), 49cm x 41cm (etsbeeld)

Dit item is verkocht voor 162,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-06-2020 om 17:55
Eindtijd:14-12-2020 om 19:10
Biedingen (18)
SimonT
14 dec. / 19:02
€ 141
Arthuis
14 dec. / 19:02
€ 134
Arthuis
14 dec. / 18:59
€ 131
jacobus45
14 dec. / 18:59
€ 121
jacobus45
14 dec. / 18:59
€ 104
Arthuis
14 dec. / 18:59
€ 94
jacobus45
11 dec. / 18:23
€ 64
Hovio
11 dec. / 18:23
€ 55
Hovio
11 dec. / 17:32
€ 54
Hansmit
11 dec. / 12:47
€ 49
PJSteen
11 dec. / 11:18
€ 44
Morris14
11 dec. / 11:18
€ 39
PJSteen
11 dec. / 11:18
€ 35
Morris14
09 dec. / 04:13
€ 30
janjhw
09 dec. / 04:13
€ 25
Morris14
09 dec. / 04:12
€ 15
janjhw
09 dec. / 04:12
€ 10
Morris14
07 dec. / 21:50
€ 1