Lucebert - Inkttekening - Twee figuren (1968) - Fraai ingelijst - Verkocht

Lucebert - Inkttekening - Twee figuren (1968) - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 595!
Tekening / Aquarel

Lucebert - Inkttekening - Twee figuren (1968) - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 595!Lucebert - Inkttekening - Twee figuren (1968) - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 595!Lucebert - Inkttekening - Twee figuren (1968) - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 595!Lucebert - Inkttekening - Twee figuren (1968) - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 595!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1968
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen26.5 cm x 21 cm (h x b)
Incl. lijst38 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai ingelijste inkttekening  van Lucebert uit 1968. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Titel: Twee figuren
Jaar: 1968
Techniek: Inkttekening op papier
Oplage: Unicum
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 26,5 x 21 cm
Afmeting lijst (HxB): 38 x 32 cm
Conditie werk: Goed
Conditie lijst: Zeer goed
Referentie: ZK3001308
Verdere info: Verkleuring linker en rechteronderhoek

Verkleuring linker en rechteronderhoek

ObjectlocatieHamont-Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd27-3-2023 om 16:11
Eindtijd4-4-2023 om 12:59
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken