Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959

Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!
Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!Lucebert - "LITHOLOGIE" / BOEKJE 10 GEDICHTEN + 10 ZW-W LITHO'S / 31x23cm / 1959 kopen? Bied vanaf 25!
  • Lucebert (1924-1994)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1959
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Lucebert (1924-1994).
Titel: "Lithologie. Tien gedichten. Tien litho's".
Kunstboekje met 10 gedichten + 10 zwart-wit litho's.
Signatuur in de plaat.
Geen nummering.
Winter 1959.
Uitgave Steendrukkerij De Jong & Co, Hilversum.
Mapje met kartonnen rug en doorzichtig omslagblaadje.
Losbladige litho's.
Achteraan zit nog een extra blaadje met litho's + extra recto-verso krant over deze uitgave.
Zeldzaam en waardevol werkje van Lucebert.
Blad: 31x23cm.
Proper blad. Boekje in goede staat.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Proper blad. Boekje goede staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00