Lucebert - Lof der Vetzucht, ets

Lucebert - Lof der Vetzucht, ets kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert - Lof der Vetzucht, ets kopen? Bied vanaf 175!Lucebert - Lof der Vetzucht, ets kopen? Bied vanaf 175!Lucebert - Lof der Vetzucht, ets kopen? Bied vanaf 175!Lucebert - Lof der Vetzucht, ets kopen? Bied vanaf 175!
  • Lucebert (1924-1994)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1975
Techniek Ets
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 190
Karakteristiek en bekend werk van Lucebert uit 1975, uitgegeven door Prent 190.  Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (86/190).  In zeer goede conditie.  Literatuur: Lucebert in het Stedelijk, 706-G.

Afmetingen: 66cm x 51cm (blad), 50cm x 40cm (etsbeeld)

Enkel wat minieme kreukjes in de marge.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00