Lucebert - Nueva Ideas

Lucebert - Nueva Ideas kopen? Bied vanaf 247!
Lucebert - Nueva Ideas kopen? Bied vanaf 247!Lucebert - Nueva Ideas kopen? Bied vanaf 247!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 19 cm (h x b)
Lijst43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
een ets met als afbeelding vier horizontale wolkfiguren

Sluit over 10d 18u 54m 42s
Openingsbod€ 247
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:25-01-2023 om 16:37
Eindtijd:08-02-2023 om 22:00