Lucebert - zonder titel

Lucebert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!
Lucebert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!Lucebert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!Lucebert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!Lucebert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!Lucebert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!Lucebert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!Lucebert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!Lucebert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!Lucebert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!Lucebert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!Lucebert - zonder titel kopen? Bied vanaf 155!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 47 cm (h x b)
Incl. lijst63 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Prachtige ets op papier van Lucebert.

Blad: 57x47cm
Ets: 23x19cm
Lijst: 63x52cm

Oplage: 50 exemplaren. Dit is nummer 45.

Professionele inlijsting.

Afkomstig uit de KPN kunstcollectie.

Sluit over 5d 7u 49m 44s
Openingsbod€ 155
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieRetie,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd17-3-2023 om 9:52
Eindtijd28-3-2023 om 20:41