Johannes Eerdmans - Stadsgezicht
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 87 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 |
Het pallet van Nico Molenkamps schilderijen wordt vaak gekenmerkt door opvallende en tonale kleurstellingen. Veel van zijn doeken bevatten afgewogen schakeringen, onverwachte accenten en tinten én gedurfde contrasten. De uitgebeelde thema’s zoals het circus, de kermis of het theater lijken veelal bewust ‘vlak’ te zijn geschilderd. Bovendien zijn ze dikwijls in een ‘ondiepe’ ruimte geplaatst. De vormentaal van zijn dier- en mensfiguren heeft als gevolg van deze aanpak bij tijd en wijle een ‘sculpturale’ uitstraling.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Afmeting is de afbeelding | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oisterwijk, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Oisterwijk, Nederland |
Starttijd | 10-10-2022 om 13:42 |
Eindtijd | 13-12-2022 om 18:48 |