14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Kunstenaar; Wally Elenbaas
Techniek; Aquarel
Titel; Noord Frankrijk. Reisschets van Wally Elenbaas gemaakt tijdens zijn reis door Noord Frankrijk.
Ingelijst in houten lijst met passepartout. Tentoongesteldin galerie het Koetshuys Schiedam. 1987
Maten lijst; 51 X 43 Cm
Rechtsonder met potlood geschreven: Noord Frankrijk April, Regen
Maten prent; 30 X 22 CM. Met begeleidende documentatie van de tentoonstelling in het Koetshuys.
in goede staat. Kan ook opgehaald worden.
Starttijd | 7-8-2014 om 15:58 |
Eindtijd | 14-8-2014 om 15:58 |