5. Wally Elenbaas

Wally Elenbaas (1912-2008)

1 aangeboden items / 29 verkochte items

FA. (23 x Favoriet)

Wally ELENBAAS (Rotterdam 1912 - Rotterdam 2008)

Wally Elenbaas - Onbekend kopen? Bied vanaf 70!

Wally Elenbaas - Onbekend

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd01-08-2021 om 19:54

Jaartal1978
Afmetingen57 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst