| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Gave kleurenlitho van Paul Citroen, jaat 1982. Handgesigneerd 92/100. In aluminium lijst. Maten: 37x27 cm, in lijst 66x51 cm.
ophalen in Vught, evt. Tegen verzendkosten te versturen.
| Transport | |
| Garantie | |