Paul Citroen - Paul Citroën, kleurenlitho, Boslanschap - Verkocht

Paul Citroën, kleurenlitho, Boslanschap kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Paul Citroën, kleurenlitho, Boslanschap kopen? Bied vanaf 100!Paul Citroën, kleurenlitho, Boslanschap kopen? Bied vanaf 100!
  • Paul Citroen (1896-1983)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Gave kleurenlitho van Paul Citroen, jaat 1982. Handgesigneerd 92/100. In aluminium lijst. Maten: 37x27 cm, in lijst 66x51 cm.

ophalen in Vught, evt. Tegen verzendkosten te versturen.